Jeugd competitie gaat van start op 13 mei

terug naar overzicht

Vrijdag, 6 mei 2022

Beste jeugdeden en ouders/verzorgers, We gaan er dit jaar weer vol voor om mooie wedstrijden te organiseren in de jeugdcategorieën onder de 15/ onder de 20 en onder de 25. Afgelopen jaar hebben we een zeer goed jaar achter de rug en we hopen dit samen met jullie dit jaar weer te kunnen doen. We zullen starten op vrijdag 13 mei aanstaande aan de schipbeek bij Bathmen. Je kunt je opgeven via: Willie Schutten 06-83604928 en natuurlijk via de WhatsApp groep ‘jeugdvissers HSV Bathmen’ Wij hopen jullie gauw aan de waterkant te zien. Groetjes, De jeugdcommissie van HSV Bathmen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies